Відбулись ювілейні зустрічі випускників Волинської духовної семінарії

У середу, 19 червня, у семінарському храмі святих рівноапостольних Кирила і Мефодія для звершення Божественної літургії зібрались випускники ВДС 1999 року. Святкове богослужіння очолив ректор семінарії архімандрит Євменій (Михалевський).

У цей самий день у луцькому Свято-Покровському храмі для звершення Божественної літургії зібрались випускники Волинської духовної семінарії 2004 року. Очолив літургію архімандрит Аліпій (Сапіга).

Крім того, за богослужінням співав хор випускниць регентського відділення ВДС цього ж року, багато з яких є матушками.

Випускники 2004 року завітали до керуючого Волинською єпархією преосвященнішого єпископа Нафанаїла. Вони подякували архіпастирю за надану можливість звершити спільне богослужіння у рідному студентському храмі.

Наступного дня, 20 червня, відбулись ще дві ювілейні зустрічі випускників.

У Свято-Покровському храмі м. Луцька для звершення Божественної літургії зібрались випускники семінарії 2009 року.

Того ж дня у храмі святої рівноапостольної Марії Магдалини зустрілись випускники 2014 року.

Очолив богослужіння колишній ректор Волинської духовної семінарії протоієрей Рустік Капауз. Йому також співслужили настоятель парафії, викладач ВДС протоієрей Олександр Колб і перший проректор Київської духовної академії та семінарії протоієрей Сергій Ющик, який у 2010-2012 роках очолював духовний навчальний заклад Волині.