Владика Нафанаїл привітав студентів ВДС із новим навчальним роком

У неділю, 2 вересня, у храмі святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, який діє при Волинській духовній семінарії, відправлено Божественну літургію.

Богослужіння очолив керуючий Волинською єпархією єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл. Його преосвященству співслужили ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михалевський), настоятель Свято-Покровського храму архімандрит Афанасій (Герман), проректор з виховної роботи архімандрит Паїсій (Хомич) та клірик семінарського храму протоієрей Іоанн Нідзельський.

Святкові піснеспіви виконували чоловічий хор семінарії, хор регентського відділення та молодіжно-юнацький хор “Покров” під керівництвом Ірини Гайдучик.

У своєму слові архіпастир привітав вихованців духовної школи Волині з початком нового 2018-2019 навчального року та побажав Божої допомоги, терпіння і наснаги для здобуття нових богословських знань.