Владика Нафанаїл благословив підрясники студентам І-го курсу

У четвер, 14 березня, керуючий Волинською єпархією єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл у семінарському храмі святих рівноапостольних Кирила і Мефодія звершив читання останньої частини Великого канону преподобного Андрія Критського.

Владиці співслужили ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михалевський), проректор із виховної роботи архімандрит Паїсій (Хомич), викладач духовного закладу протоієрей Іоанн Нєдзєльський та помічник проректора з виховної роботи ієрей Андрій Кузло.

Окрасою великопосного богослужіння став спів чоловічого хору ВДС під керівництвом протодиякона Михаїла Абрамчука.

Під час читання Великого повечір’я єпископ Нафанаїл благословив студентам І-го курсу носіння підрясників, наголосивши, що цей одяг постійно надихатиме на звершення молитви та вивчення церковної науки.