Вітання ректору з нагоди Дня небесного покровителя

У неділю, 7 жовтня, в семінарському храмі святих рівноапостольних Мефодія і Кирила студенти Волинської духовної семінарії привітали ректора ВДС архімандрита Євменія (Михалевського) із минулим Днем небесного покровителя.

До вітань також долучились студенти регентського відділення ВДС, молодіжно-юнацький хор “Покров” і численні прихожани храму.

Вітаємо архімандрита Євменія з Днем небесного покровителя і бажаємо, щоб Господь, молитвами преподобного Євменія Гортинського, дарував Вам кріпості сил для подальшого ректорського служіння у стінах духовної школи Волині!

Нагадаємо, що преподобний Євменій був єпископом Гортинської Церкви на острові Крит. Він ревно захищав православну віру від єресі монофелітства, за що і був відправлений у зіслання в Фіваїду, де й помер у VII столітті. Його пам’ять звершується 1 жовтня за новим стилем.