Семінаристи віншували редакцію «Волині» мелодійними колядками

«Во Вифлеємі в яслах на сіні Христос родився всім на спасіння!», «Вставайте, вставайте, браття мої милі» – дзвінкоголосо переливалися колядки у актовому залі редакції «Волині».

Семінарський хор щороку поновлюється новими учасниками, але вже багато років тішить працівників “Волині” різдвяними піснеспівами у професійному виконанні.

Цьогоріч його доповнили божественні голоси молодих отців – архідиякона Романа та архімандрита Кирила. Наче різдвяний благовіст дзвеніли їхні співи і підносили в серцях слухачів любов, добро, милосердя.

– А кожну родину, кожен колектив в доброму настрої й злагодженості тримає лише любов, і лише вона має бути основою суспільства. Бо «По тому пізнають, що ви учні Мої, коли матимете любов між собою», – нагадав слова Христові отець Валентин Марчук.

А про давню співпрацю церкви й газети завжди весело згадував покійний митрополит Ніфонт. Публікація у «Радянській Волині» зробила йому своєрідну рекламу на початку 1980-х, назвавши «молодим модернізованим монахом». Всі їхали на нього подивитися, хоч пупулярним був атеїзм.

І останнім часом газета, котра висвітлює життя країни й області без цензури, часто пише про життя церкви. І тепер, у часи випробування віри кожного, газета продовжує інформувати про події у світі, нести слово правди жителям Волині, розповідає про добрі приклади для наслідування від православних священиків.

Редактор подякував отцю Валентину за ті всі соціальні проекти, якими він, як людина і як представник церкви, несе у світ добро.

– Час непростий для людей і для церкви, Богом суджено і священикам, і журналістам нести чесне слово у світ, бо зло лише його руйнує, – зазначив головний редактор Олександр Згоранець.

– Кожному притаманно мати свій погляд, у кожного свій шлях і своя зустріч з Богом, але традиції української коляди усіх нас об’єднують, – зазначив отець Валентин.

А наприкинці за традицією спільно гості й господарі заспівали популярну «Нова радість стала», а колядники благословили колектив редакції пісенним «Многоліттям».