Ректор ВДС взяв участь у богослужінні на честь престольного свята у кафедральному соборі

У четвер, 13 грудня, в день пам’яті апостола Андрія Первозванного ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михалевський) разом із викладачами духовної школи у священному сані взяли участь у святковому богослужінні на честь престольного празника Свято-Андріївського нижнього храму кафедрального собору Волинських святих.

Очолив Божественну літургію керуючий Волинською єпархією єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Під час богослужіння викладач ВДС протоієрей Андрій Нікітіч отримав церковну нагороду – хрест із прикрасами.

Окрасою цьогорічного престольного свята став спів хору священнослужителів Волинської єпархії під керівництвом протоієрея Петра Муляра.