Під час богослужінь в свято Покров Божої Матері і Недільної Літургії єпископ Нафанаїл звершив хіротонії на студентами ВДС

В свято Покров Божої Матері 14 жовтня та  у неділю 15 жовтня під час Божественних Літургій Владика Нафанаїл звершив хіротонії над вихованцями Волинської духовної семінарії.

Зокрема на свято Покров Божої Матері у Свято-Покровському храмі міста Луцьк владика звершив дияконську хіротонію над студентом третього курсу Волинської духовної семінарії Віталієм Пронюком.

В часі Недільної Літургії керуючий єпархією звершив священицьку та дияконську хіротонії. Цього дня на шлях священства став студент 4-го курсу Волинської духовної семінарії Хомічук Василь.

Разом з тим, після Євхаристичного канону, єпископ Нафанаїл рукоположив у дияконський сан випускника Волинської духовної семінарії та Київської духовної академії Павла Чамахуда, який, завершивши навчання у вищій духовній школі – КДА, повернувся до рідного міста, аби послужити Церкві на Волині.

Після служб владика привітав отців Віталія, Василія та Павла з хіротоніями, побажавши їм мудрості на обраному шляху.