Науковець ВДС відвідав презентацію 13-го видання монографії “Київське християнство”

У вівторок, 5 березня, з благословіння ректора Волинської духовної семінарії архімандрита Євменія (Михалевського) проректор з наукової роботи ВДС протоієрей Олександр Федчук відвідав презентацію тринадцятого академічного видання із серії книг “Київське християнство”, – повідомляє сайт СНУ ім. Лесі Українки.

Науковий захід відбувся на факультеті історії, політології та національної безпеки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

На презентацію наукової праці кандидатів історичних наук Вікторії Білик та Оксани Карліної «Жива спільнота в імперському світі: Луцька греко-унійна єпархія кінця XVIII – першої третини XIX ст.» також завітали проректор з наукової роботи Українського католицького університету, співкоординатор дослідницької програми «Київське християнство» Ігор Скочиляс, представники різних церков, громадські діячі, науковці, студенти.

Автори розповіли, що монографія буде цікавою не лише науковцям, церковникам, а й молоді. Книга дає інформацію про людей, які творили історію, про свою територію, населений пункт.