Четвертокурсники ВДС здійснили паломництво до Банченського монастиря

З благословення ректора Волинської духовної семінарії архімандрита Євменія (Михалевського) студенти випускного курсу здійснили паломництво до Свято – Вознесенського монастиря м. Банчени.

Паломництво розпочалось в середу, 2 січня. Супроводжував паломників класний керівник ієромонах Ілля (Вишневський).

Першою зупинкою став Дубенський замок. Після цього паломники відвідали Свято – Богоявленський жіночий монастир у м. Кременець, де студенти приклонились до чудотворного образу Божої Матері “Всіх скорботних радість”. Також у Кременці студенти зустрілись із митрополитом Тернопільським і Кременецьким Сергієм та взяли благословення на продовження паломництва. Згодом вихованці ВДС відвідали кафедральний храм святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії у м. Тернопіль.

Другий день паломництва семінаристи розпочали співом за Божественною літургією у Свято-Вознесенському монастирі м. Банчени, після чого здійснили екскурсію монастирем.

Наступною зупинкою став Боянський жіночий монастир, у якому студенти приклонились до чудотворного образу Богородиці.

Після цього вихованці ВДС відвідали святині м. Чернівці – собор святителя Миколая Чудотворця і кафедральний собор на честь Святого Духа. Останнім пунктом паломництва став чоловічий монастир села Хрещатик.

Студенти повернулися у ВДС сповнені нових вражень та духовно збагачені в останні дні різдвяного посту!