Ректор Волинської духовної семінарії взяв участь у засіданні Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ

18 вересня 2017 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у приміщенні Київської духовної академії тривало засідання Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ.

Як повідомляє Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, засідання очолив Голова комітету архієпископ Ірпінський Климент.

Організацію освітнього процесу у 2017-2018 навчальному році обговорили ректори та представники адміністрацій усіх діючих духовних семінарій Української Православної Церкви. Зокрема, на засіданні працював і ректор Волинської духовної семінарії архімандрит Євменій (Михайлевський).

На зібранні йшлося про результати роботи Комісії з визнання дипломів ВДНЗ, що діє за наказом Міністерства освіти і науки України, про роботи вебінару, організованого Учбовим комітетом Руської Православної Церкви в межах її канонічної відповідальності, про подання та особові справи номінантів на призначення іменної стипендії Предстоятеля УПЦ.

Коментарі закриті.