Представники ВДС взяли участь в 52-й Всеукраїнській науковій історико-краєзнавчій конференції

10685343_862385453782813_5171647404641098123_n20 листопада у місті Луцьку відбулася 52-га Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція, присвячена розвитку краєзнавства і краєзнавчої освіти на Волині та приурочена 25-річчю заснування Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України. В заході взяли участь представники Волинської духовної семінарії: ректор ВДС протоієрей Рустик Капауз та викладач ВДС протоієрей Олександр Федчук.


Ректор ВДС протоієрей Рустик Капауз, який засідав у президії конференції, сказав вітальне слово, в якому відзначив важливість внеску науковців у дослідження історії нашого краю та України в цілому. Викладач ВДС протоієрей Олександр Федчук виступив учасником конференції з доповіддю «Волинська духовна семінарія (1945-1964) у наукових дослідженнях», яку надруковано в збірці конференції.

Організаторами конференції було вручено грамоту Волинській духовній семінарії від спілки краєзнавців Волині за плідну працю в напрямку історичних досліджень. Варто зауважити, що голова Волинської обласної спілки краєзнавців професор Геннадій Бондаренко та ряд інших членів цієї організації – постійні учасники щорічної науково-практичної конференції «Історія та сучасність Православ’я на Волині», котру організовує Волинська духовна семінарія. Відтак, співпраця ВДС та світських учбових закладів міста і області перебуває в активній фазі, що сприяє подальшому розвитку стосунків між семінарією і вузами в науковій сфері.

Переглядів: 62

Коментарі закриті.